Kontaktinformasjon

Her er kontaktinformasjon for Parocs kontor i Norge. Nedenfor finner du kontakter i salg, kundeservice og markedsføring. I venstre navigasjon finner du nærmere informasjon om våre byggevareforhandlere, løsullsentreprenør og akustikkforhandler

Paroc i Norge

Paroc AB  
Rosenholmveien 25
NO-1414 TROLLÅSEN

Tlf Byggisolering: +47 22 64 59 00 / 01
Tlf Teknisk Isolering: +47 922 26 633

E-mail: paroc.no@paroc.com 

Se kart her 

 

Salg 

Geir Melby
Country Manager
Byggisolering, Akustikk

Tlf: +47 916 43 787
E-mail: geir.melby@paroc.com 

Daniel Gaute Hole, Paroc

Daniel Gaute Hole
Salgssjef
Teknisk isolering, Marine & Offshore

Tlf: +47 922 26 633
E-mail: daniel.hole@paroc.com

Roy Rinde, Paroc

Roy Rinde
Salg, Teknisk support
Byggisolering
Tlf: +47 456 12 932
E-mail: roy.rinde@paroc.com 

Tommy Sandvold, Paroc Norge

Tommy Sandvold
Salg, Teknisk support
Byggisolering
Tlf: +47 475 17 913
E-mail: tommy.sandvold@paroc.com 

 

Stein Paulsen, Paroc Norge

Stein Paulsen
Salg, Teknisk support
Byggisolering
Tlf: +47 995 67 468
E-mail: stein.paulsen@paroc.com

 


Kundeservice

Carina Svitzer

Carina Svitzer
Ordre, transport, faktura, kundesupport 
Byggisolering 
Tlf: +47 22 64 59 00
Ordre e-mail: ordre.no@paroc.com

David Selerud, Paroc

David Selerud
Ordre, transport, faktura, kundesupport 
Byggisolering, Teknisk isolering
Tlf: +47 22 64 59 01 
Ordre e-mail: ordre.no@paroc.com

 

Jonas Nyberg, Paroc

Jonas Nyberg
Ordre, transport, faktura, kundesupport
Akustikk
Tlf: +46 500 46 92 84
Ordre e-mail: ordre.no@paroc.com

 

Kommunikasjon

Maria Mehner Paroc

Maria Mehner
Communications and Marketing Manager Scandinavia
E-mail: maria.mehner@paroc.com
Tlf. +46 500 - 46 91 78
mobil. + 46 72 - 234 26 53


Faktureringsadresser

Du finner alle våre faktureringsadresser her >