Panel System

Panel System division

Paroc Panel System utvikler og markedsfører ubrennbare sandwichelementer med en overflate av stål og en kjerne av steinull.

Paroc Panel System AS
Nils Hansens vei 2
NO-0667 OSLO

Avdeling Bergen:
Eidsvågbakken 1
NO-5105 EIDSVÅG I ÅSANE 

E-mail: paroc.no@paroc.com 

Oddvar Yndesdal, Paroc Panel Systems
Oddvar Yndesdal 
Daglig leder
Tfl: +47 913 07 774

oddvar.yndesdal@paroc.com

Aron Bjerketveit, Paroc AS Panel System
Aron Bjerketveit

Salgsingeniør 
Tlf: +47 941 75 448
Distrikt: 1

aron.bjerketveit@paroc.com

Frode Aksnes, Paroc Panel Systems
Frode Aksnes 
 
Salgsingeniør
Tlf: +47 952 04 346

frode.aksnes@paroc.com

 

Petter Moen, Paroc Panel Systems
Petter Moen

Prosjektleder
Tlf: +47 928 54 982

petter.moen@paroc.com

Christian Wahlberg Jörgensen, Paroc
Christian Wahlberg Jørgensen
Prosjektingeniør 
Tlf: +47 913 19 767

christian.wahlberg.jorgensen@paroc.com

Kristine Finholt, Paroc 
Kristine Finholth

Prosjektkoordinator 
Tlf: +47 995 30 270

kristine.finholth@paroc.com

  

 

Erik Johansen, Paroc Panel Systems 

Erik Fæste Johansen
Product Manager
Paroc Panel System Oy Ab 

erik.johansen@paroc.com
  
Salg Paroc Panel System Norge