Paroc blir med den nye serien med tetningsprodukter en mer komplett leverandør av isolasjonsprodukter i Norge. Det håper vi skal bidra til å styrke selskapets posisjon.
- Vi har fått svært gode tilbakemeldinger fra en rekke viktige kunder. Det gjør at vi har store forventninger til disse produktene.
Den nye serien inneholder følgende produkter: Skjøtetape, overlappingstape, tettebånd, tapeark, svillelist og plastfolie.
Gode lufttettende produkter har lenge vært tilgjengelig i markedet. Parocs nye tetteserie utfyller disse blant annet i forbindelse med skjøter på plastfolien, tetting av hull og lignende.
Last ned brosjyremateriell og produktdatablader her : http://www.stenull.paroc.se/produktdat/ (foreløpig bare på svensk).
|